obrazek

Katowice wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

łóżka rehabilitacyjne, szpitalne, podnosniki dla niepełnosprawnych

 Kontakt

Firma Bielak Wojciech
32-744 Łapczyca 628 
Orange: 510445760 med@drewmebi.plwypożyczalnia katowice-sprzet-medyczny

Atrakcyjne ceny!!!
Nie pobieramy kaucji!!
Wysoka jakość łożek
(w przypadku awarii serwis na nasz koszt)

Kontakt: 510 445 760

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Katowicach została założona z myślą o osobach preferujących wypożyczanie. Bardzo często sprzęt ortopedyczny potrzebny jest tylko na krótki czas, dlatego skorzystanie z oferty wypożyczalni rehabilitacyjnej jest idealną alternatywą dla pacjentów oraz rodziny chorego, gdyż nie muszą inwestować w nowy drogi sprzęt tylko go wynająć. 

Świadczymy usługi wynajmu m.in. podnosniki dla niepełnosprawnych, łóżek rehabilitacyjnych dla osób chorych, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać ciągle w łóżku . Łóżka obsługujemy za pomocą pilota. Sterowanie łóżkiem jest nieskomplikowane i może to robić osoba lężąca w łóżku jak i opiekun. Należy zwrócić uwagę, że łóżka ortopedyczne posiadają opcję regulacji wysokości, co jest zaletą, ponieważ asystent może sprawować opiekę w wygodnej dla siebie pozycji ciała. 

Oprócz tego łóżka rehabilitacyjne wyposażone są w barierki boczne zapobiegające przed wypadnięciem użytkownika z łóżka. Posiadają również wysięgnik z uchwytem. Ortopedyczne łóżka są wielofunkcyjne. W prosty sposób dostosowujemy elektrycznie część tułowia, głowy oraz podudzia. Niewątpliwie łóżka rehabilitacyjne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i asystentów tych osób.

W razie potrzeby dowóz we wskazane miejsce plus montaż.

Ceny najkorzystniejsze w województwie.


W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Katowicach posiadamy szeroką gamę:
- łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych,
- łóżek szpitalnych,
- podnośniki dla osób niepełnosprawnych.
- łóżek dla osób niepełnosprawnych,
- łóżek ortopedycznych,


Oferowany sprzęt rehabilitacyjny i medyczny dowozimy na życzenie klienta pod wskazany adres, po wcześniejszym ustaleniu do Katowic i okolicznych miejscowości:Przykładowe łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem w wypożyczalni: 


lozko szpitalne dla chorych

Dane techniczne przykładowego łóżka rehabilitacyjnego:
- rama metalowa lakierowana proszkowo
- wysięgnik z trójkątem w standardzie,
- cztery koła antystatyczne, z blokadą,
- obciążenie max. 150 kg
- kolor buk
- wymiary leża: 90cm x 200cm
- wykończenia boczków oraz barierki wykonane z drewna,
- leże łóżka: drewnianeFunkcje łóżka sterowane pilotem:
- elektryczna regulacja zagłowia: od 0° do 70°
- elektryczna regulacja części podudzia: od 0° do 22°
- elektrycznie podnoszone w górę i dół od 40 do 80 cm
 

podnosnik-dla-niepelnosprawnychPodnośnik dla niepełnosprawnych w wypożyczalni w Katowicach

Podnośnik dla chorych jest to urządzenie, które umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Podnośnik pacjenta wyposażony jest w specjalne nosidło, w które zapinamy chorego i podwieszamy na ramię urządzenia. Poza tym podstawa elektrycznego dźwigu wyposażona jest w cztery koła, co uławia transport pacjenta np. z pokoju do łazienki.

Podnośnik dla niepełnosprawnych jest na akumulator i sterowany jest za pomocą pilota. Elektryczna winda jest w stanie podnieść osobę z posadzki na wysokość około 130 cm. Elektryczny dźwig jest doskonałym rozwiązaniem dla asystentów osób chorych, ponieważ bez wysiłku mogą podnieść pacjenta, nie obciążając kręgosłupa i pleców.
 Wypożyczalnia w Krakowie